Kvaliteedipoliitika

Kvaliteet

Mistra järgib nulldefekti mõtteviisi ning toodete ja tööprotsesside pideva arendamise põhimõtet. Meie eesmärk on saavutada kliendi rahulolu kõigi toodete tippkvaliteedi ja usaldusväärsuse kaudu. Kvaliteediprobleemide tuvastamiseks ja vältimiseks ning kliendile kõrge kvaliteedi tagamiseks kasutame mitmetasandilist kontrolli (sealhulgas toodete ja protsesside järelevalve ja ettevõttesisene labor).
Mistra kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud autotööstuse standardi IATF 16949 alusel. Meid on akrediteerinud ka mitmed kliendid, näiteks omame Volkswageni A-reitingut. Samuti on meile omistatud kvaliteediauhinnad Ford Q1, Volvo Cars Quality Excellence Award ja Adient Supplier Perfomance Award.

Üldised ostutingimused (PDF)

Keskkond

Mistra toodete ja protsesside väljatöötamine toimub keskkonna suhtes vastutustundlikul viisil. Oma tegevuse keskkonnamõju vähendame materjalide tõhusa kasutamise ja protsesside optimeerimise kaudu, säilitades samas toodete kvaliteedi ja usaldusväärsuse.
Mistra keskkonnajuhtimissüsteem on sertifitseeritud standardi ISO 14001 nõuete alusel.

Materjalilabor

Mistra ettevõttesisene labor spetsialiseerub autovaipade ja -osade testimisele, milleks kasutame paljusid seadmeid, kaasa arvatud 3D mõõteseadet Carl Zeiss Accura ja kliimakatse kambrit.

Testide täielik nimekiri

Labor ei ole akrediteeritud.

Comments are closed.